Amerikan Siding Fiyatları Listesi

Amerikan Siding Fiyatları Listesi

Şu son günlerde Amerikan siding fiyatları listesi düştükçe düşüyor. Kışın yaklaşması ile birlikte yapıların dış cephelerinde hummalı bir çalışma başladı. Kışın soğuk hava şartlarında hem binalarını hem de bütçelerini korumak isteyenler Amerikan Siding ürünlerine hücum ediyor. Çünkü Amerikan Siding yıllardan bu yana Türkiye’de satışı yapılan ve asla bir sorun çıkarmayan dış kaplama malzemelerini üretmektedir. Binanın dostu olan bu ürünler aynı zaman da kolay uygulanabilirliği ve uzun yıllar bakım istememesi gibi nedenlerden birinci sırada tercih edilmektedir. Ayrıca Amerikan Siding sadece kışın soğuk havalarda değil yazın sıcak havalarda da ısı yalıtımı özelliğine sahiptir. Güneş ışınlarını bünyesinde barındırdığı özel malzemeler sayesinde yapının içine girmesine izin vermeyen Amerikan Siding dış cephe kaplamaları, yapıların yazın havalandırma maliyetlerini en aşağılara çekiyor. İnsanlar kışın nasıl ısınmak için bir maliyet harcıyorsa yazın da serinlemek için ciddi bir harcama yapmaktadır. Amerikan Siding sayesinde yazın serinlemek kışın ise ısınmak için harcanan paralar cepte kalıyor. Bu da aile bütçesinin ferahlamasında artı katkı sağlıyor.

Amerikan siding fiyatları listesi de kullanıcılardan yana olumlu bir grafik çizmektedir. Normal dış cephe kaplamalarına göre hem daha ucuz hem de daha uzun ömürlü olan Amerikan Siding kullanımları bina için ömürlük olmaktadır. Öncelikle hafif bir malzemeden yapılan bu ürünler binaya çok fazla yük ile yüklenmemektedir. Bu da binanın yapısının daha uzun ömürlü olması anlamına gelmektedir. Müstakil yapılardan çok katlı binalara kadar her alanda uygulaması yapılabilen Amerikan Sidng malzemelerinin montajı özetle şu şekilde yapılmaktadır.

  • Öncelikle bina cephelerinin kontrol edilmesi gerekmektedir. paneller ve yardımcı profillerin Binanın yüzeyinde sağlam ve düzgün durması için bu çok önemli bir adımdır.
  • Amerikan Siding fiyatları listesinden beğenerek aldığını malzemenin sağlam ve estetik durması için bütün yapıya ip çekilerek yapıdaki bozukluklar teraziye alınır.
  • İlk önce zemin çalışması yapılıp hatalı olan bölgeler uygun hale getirildikten sonra Plastik profiller sabitlenmeye geçilir.
  • Plastik profillerin sabitlenmesinde kullanılan dübel özellikli vidaların en fazla 75 cm aralıklarla kullanılması gerekmektedir.
  • Malzeme üzerine uygulanan dübel ve vidaların Amerikan siding yapısını bozmayacak şekilde usta bir el tarafından yapılması gerekmektedir.
  • Plastik profillerinin aralarındaki boşlukların en az 60 cm olması gerekmektedir.
  • Isı yalıtım levhalarının aralarında boşluk oluşturmadan ve ısı köprüsü oluşumuna izin vermeden monte edilmelidir.
  • Köşe boşlukları ile sıva boşluklarının ısı yalıtım plakaları ile iyice doldurulması gerekmektedir.

Bu Fiyat Listesini Görmeden Dış Cephe Kaplaması Yaptırmayın

Amerikan Siding Fiyatları listesinde ençok tercih edilen ürünler ise şu şekilde bir sıralama göstermektedir. Amerikan siding ürünleri içinde tasarım yönünden en çok tercih edilen ürün tekne baskı modelidir. Bu ürün 0.046 Cm kalınlığında ve 3.81 metre olarak fabrika üretimi gerçekleşmektedir. Plus, Platin ve Private gibi 3 farklı ana retken toplamda 14 farklı renk imkanı bulunmaktadır. Her pakette 25 adet profil bulunmaktadır. Bu da demek olur ki bir paket profil ile 19.5 metrekare dış cephe kaplaması yapılabilir.

Binaların balkonları, saçakları ve konsol altlarında kullanılan Soffit panelleri aynı zamanda ısı yalıtım malzemesi olarak da kullanılmaktadır. Bu ürün delikli ve deliksiz olarak üretilebilmektedir. Soffit malzemesi 0.046 cm kalınlığında ve 3.81 metre uzunluğunda dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Plus ve Platin renk serilerinde 2 farklı renk seçeneği mevcuttur. Bu renkler beyaz ve çikolata renkleridir. Her paketten 20 adet profil çıkmaktadır. Toplamda 21.2 metrekare dış cephe alanı kaplanmaktadır.  Daha binlerce çeşit ürün için Amerikan siding fiyatları listesine bakabilir ve bina yapınıza en uygun ürünü seçebilirsiniz.