Amerikan Siding Fiyatları

Amerikan Siding Fiyatları

Dayanıklı malzemelerden yapılması ve uygulamadaki kolaylıkları ile Amerkan siding kaplamaları herkes tarafından tercih edilmektedir. Özellikle Amerikan sidig fiyatları nın şu günlerde çok düşük olması dolayısıyla insalar tarafından çok rağbet görmektedir. UV ışınları karşı dayanıklı malzemelerden yapılmaktadır. Çift katmanlı üretim teknolojisi ve co extrüzyon yöntemi ile üretilen polvin klorür içerikli katkılar sayesinde darbelere karşı olan direnci çok yüksektir. Ayrıca rijit yapısı ile olumsuz hava koşullarında da dayanma gücü göstermektedir.  Amerikan siding bina için tam bir koruyucu olmaktadır. Düşük Amerikan siding fiyatları yüksek bir koruma kalitesi sunmaktadır. Nem, Rutubet ve korozyon gibi etkilerden koruyarak boya ve bakım masraflarını yok etmektedir. Amerikan siding ürünleri ile bina ömrü uzarken aynı zamanda da yapı estetik bir görünüme kavuşmaktadır.

Peki, Amerikan Siding neden bu kadar çok tercih ediliyor? Öncelikle tercih sebepleri arasında ilk sırayı Amerikan siding fiyatları almaktadır. Sonrasında ise sağladığı avantajlar ve kalite oranlarının yüksekliği gelmektedir.

 • Kaplama panelinin özündeki inorganik yapının sayesinde Amerikan Siding hiçbir şekilde alev almaz ve kendi kendini söndürür.
 •  Gaziantep Üniversitesi tarafından yapılan laboratuar araştırmaları sonucu Amerikan Siding malzemesinin  bu özelliği tescillenmiştir.
 • Uygulama sırasında kullanılan buhar dengeleyici ve yalıtım yöntemleri ile duvarlarda nem oluşmasının önüne geçmektedir.
 • Dış yapının duvarlarının ömrünü uzatarak taşıyıcı kolon ve kirişlerin zarar görmesini ve inşaat demir malzemelerinin paslanmasının önüne geçmektedir.
 • Amerikan Siding bakteri ve küp üremelerinin önüne geçmektedir.
 • Amerikan siding ürünleri çok üstün yalıtım özellikleri sayesinde evlerde % 55 oranında ısı tasarrufu sağlamaktadır.
 • Amerikan siding ürünleri yarı parlak malzemeden üretilerek doğaya tam uyumlu bir kaplam ürünü özelliği taşımaktadır. Ayrıca bu özelliği sayesinde kolay temizleme imkanı da sağlamaktadır.
 • Amerikan Siding kaplama ile kaplanan yapılarda bir daha boya ve bakım uygulamalarına gerek yoktur.
 • Bina cephesinde metrekareye 4 kilo gibi çok az bir yük ile yüklenecek olan Amerikan siding,  gereksiz fazla yüklenmeden dolayı aşınma durumu oluşturmasının önüne geçilmektedir.
 • Amerikan Siding en kötü hava şartlarında dahi deforme olmadan ve bozulmadan kullanılabilmektedir. Gerek malzeme yapısı gerekse boya kaplamaları ile tam bir kalite sunmaktadır.
 • Ayrıca Amerikan siding ürünleri içerisinde bulunan plastik profiller sayesinde altyapı ömür boyu arıza vermeden kullanılabilecektir

Amerikan siding malzemesel olarak çok hafif bir malzemeden üretilmiştir. Bu yüzden de nakliyesi ve montajı oldukça basit uygulanmaktadır. Amerikan Siding için asla kaba ve ince sıva veya boya uygulanmaz. Direkt olarak duvara uygulanabilir. Bu hafif malzemeden olma özelliği sayesinde yapının üstünde çok fazla ağırlık oluşturmaz. Amerikan Siding müstakil veya bitişik binalara hatta çok yüksek katlı yapılara bile kısa sürelerde uygulanabilmektedir. Çok fazla aksesuar seçeneği ve sunduğu sayısız uygulama çözümleri ile zamandan tasarruf sağlamaktadır. Ayrıca Amerikan siding fiyatları ile de tüketicinin cebini korumaktadır.

Amerikan Siding Fiyatları ve Sağladığı Kaliteyle En Çok Tercih Edilen Üründür

Amerikan Siding fiyatları ve sağladığı kalite ile diğer cephe kaplamalarına göre en avantajlı seçenekleri sunmaktadır. Amerikan Sidig dış cephe kaplama sistemlerine dahil olan taşıyıcı plastik kutu profilleri Türkiye’de ilk kez Amerikan siding tarafından geliştirilmiştir. Bu sistemler Faydalı model belgesi almayı başarmıştır. Amerikan Siding taşıyıcı plastik kutu profilleri cephelerin kaplanmasında metrekareye 2.5 – 3 kilogram ağırlık uygulamaktadır. Bu ağırlık ölçülerine göre diğer dış cephe kaplama sistemleri metrekareye 10 Kilodan fazla ağırlık yüklemektedir. Amerikan Siding yapıların dış cephe sorunları için en kestirme çözümler sunmaktadır. Misal olarak 5 yılda bir boya gideri olan bir yapının maliyeti bina sakinlerinin bütçelerini sarsacaktır. Fakat Amerikan siding ömür boyu boya masrafını yok etmektedir. Böylelikle de hem yapılara estetik bir görünüm kazandırırken hem de kullanıcısına tasarruf imkanı sağlamaktadır.